Haber Detayı
09 Ocak 2021 - Cumartesi 11:26 Bu haber 779 kez okundu
 
Kaymakam Serin, karakollarda incelemelerde bulundu
Sason Kaymakamı Samet Serin Yücebağ ve Acar Jandarma Karakolu ile Gamo Tepe Üst Bölgesini ziyaret etti. Kaymakamı Serin, Yücebağ ve Acar Jandarma Karakolu ile Gamo Tepe Üst Bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Yaşam Haberi


Sason Kaymakamı Samet Serin Yücebağ ve Acar Jandarma Karakolu  ile Gamo Tepe Üst Bölgesini ziyaret etti. Kaymakamı Serin, Yücebağ ve Acar Jandarma Karakolu ile Gamo Tepe Üst Bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Gerçekleştirilen ziyaret sırasında, sorumluluk bölgesindeki asayiş olayları, alınan tedbirler ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Serin, jandarma personeline ve güvenlik korucularına görevlerinde kolaylıklar diledi.

KÖY SORUNLARINI VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Sason Kaymakamı Samet Serin daha sonra Heybeli Köyü, Balbaşı Köyü, Acar Köyü ve Kavaklı köyünü ziyaret etti. Kaymakam Serin, beraberinde Kontrol Mühendisi Garip Kılıç ve İlçe Özel İdare Müdürü Cuma Aydın ile birlikte Heybeli Köyü, Balbaşı Köyü, Acar Köyü ve Kavaklı köyünü ziyaret etti. Kaymakam Samet Serin, köy muhtarlarından köy sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kaymakam, Serin,, karakollarda, , incelemelerde, bulundu,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Arşiv Arama
Haber Yazılımı