301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 16:39 Bu haber 781 kez okundu
 
‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’
Batmanlılara duydukları sorumluluklar nedeniyle, belediyeyi ilkeler doğrultusunda, eşitlikçi hizmet anlayışıyla yöneteceklerini söyleyen Batman Belediyesi Eşbaşkanlarının talimatıyla Belediye binası girişi ile başkanlık girişine ‘Adalet Mülkün Temelidir’ ve ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ yazıları yazıldı.
Yaşam Haberi


"İYİ DİYALOG, GÜLER YÜZLE HİZMET"

Belediye Eşbaşkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, önceki gün Belediye binası içerisinde yer alan birimleri tek tek dolaşarak birim müdürlerinden bilgi aldı. Birim ziyaretlerinde çalışan personellerle tanışan Eşbaşkanlar, belediyenin halka hizmetlerini ve sorumluluğunu ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ ve ‘Adalet Mülkün Temelidir’ ilkelerine dayandırarak gerçekleştireceklerini açıkladı. Birimlere yaptıkları ziyaretlerinde Belediye Eşbaşkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz çalışanlara: “Vatandaşlarla birebir irtibat halinde olan birimler başta olmak üzere bütün birimlerimiz, belediyeye gelen, hizmet talep eden, halkımıza güzel ve tatlı bir üslupla, iyi bir diyalog ve doğru iletişim yöntemleriyle karşılık verin. Usulsüz hiç bir şeye müsaade etmeyin. İnsanlara mümkün olduğu kadar güler yüzle, iyi bir diyalogla irtibata geçin, onları mutlu ve memnun bir şekilde uğurlayın” dedi.

"KAYIRMACILIK OLMAYACAK"

Herkese hakkaniyetle yaklaşacaklarını ve adil davranacaklarını ifade eden Eşbaşkanlar devamında: “Bunun için Batman Belediye binamızın girişine ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ ve ‘Adalet Mülkün Temelidir’ yazılarını yazdık. Kim olursa olsun, herkese adaletli bir şekilde yaklaşacağız. Vatandaşlara eşit davranacağız. Adaletli davranacağız. Asla ve asla kayırmacılık olmayacak. Ödemelerde eşit bir şekilde davranılacak, var olan imkân eşit bir şekilde paylaşılacak. Eşbaşkanlar olarak bu prensibe bağlıyız. Örnek bir belediye olacağız” açıklamasında bulundular.|

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ‘Halka, Hizmet, Hakka, Hizmettir’, ,
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Batman
Sıcak
Güncelleme: 01.08.2019
Bugün
20° - 41°
Cuma
19° - 40°
Cumartesi
18° - 39°
Batman

Güncelleme: 01.08.2019
İmsak
03:33
Sabah
05:12
Öğle
12:29
İkindi
16:17
Akşam
19:35
Yatsı
21:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı