301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 16:08 Bu haber 558 kez okundu
 
GAZETECİLERİ UNUTMADILAR
AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, protokol ve sivil toplum kuruluşları yayınladıkları mesajlarla basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladılar.
Gündem Haberi


AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, protokol ve sivil toplum kuruluşları yayınladıkları mesajlarla basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladılar.

'HER TÜRLÜ TAKDİRİ HAK EDİYORLAR'

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı. 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeni ile kutlama mesajı yayınlayan AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, mesajında şu görüşlere yer verdi : “Mesai mefhumu gözetmeksizin kamuoyunu aydınlatma ve doğru bilgiyi hızlı bir şekilde kamuoyuna ulaştırma misyonu, içinde barındırdığı zorluklar nedeniyle her türlü takdiri hak etmektedir. Basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimizin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”

‘GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN’

Batman İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Hakan Pamukçu, yayınladığı mesajında basın mensuplarının görevlerinde başarılar dileyerek; “Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

‘HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPIYORLAR’

AK Parti İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı. Gür, yazılı açıklamasında, gazetecilerin zor şartlar altında toplumun haber alma özgürlüğü için her türlü fedakarlığı yaparak çalıştıklarını kaydetti. Gür, "Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunarım" ifadelerini kullandı.

BASIN, DEMOKRATİK ÜLKENİN VAZGEÇİLMEZDİR’

Eğitimci iş insanı Cuma Dişikırık, ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ mesajı yayımladı. ‘Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından birisi basındır’ diyen Dişikırık, “Gazeteciler; haber alma özgürlüğü, toplumsal farkındalık oluşturulması, ifade ve fikir hürriyetinin kamusal alanda yayılabilmesi açısından büyük bir sorumluluğa sahiptir. Kamu yararı gözeterek emek veren; uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden fedakârca çalışan, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen tüm basın mensuplarımızın ‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

‘VATANDAŞLARI HABERDAR EDEN GAZETECİLERDİR’

Batman Petrolspor A.Ş Basın Sözcüsü Av. Orhan Güzel, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı. Petrolspor A.Ş Basın Sözcüsü Av. Orhan Güzel yayımladığı mesajında; “Dünyada, ülkemizde ve ilimizde yaşanan tüm gelişmeleri, olayları detaylandırarak kamuoyuna tarafsız bir şekilde sunan, ayrıca kontakt halde olduğu vatandaşlara bin bir emekle edindiği bilgilerle haberdar eden tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla kutlarım” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GAZETECİLERİ, UNUTMADILAR,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Batman
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 30.11.2020
Bugün
-1° - 14°
Salı
- 13°
Çarşamba
- 14°
Batman

Güncelleme: 30.11.2020
İmsak
05:39
Sabah
07:05
Öğle
12:09
İkindi
14:42
Akşam
17:04
Yatsı
18:25
Arşiv Arama
Haber Yazılımı