Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 14:54 Bu haber 585 kez okundu
 
Eş Başkanlar, Kurban bayramını kutladı
Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Kurban Bayramı münasebetiyle vatandaşların bayramını kutladı.
Yaşam Haberi


Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Kurban Bayramı münasebetiyle vatandaşların bayramını kutladı. Bayramın barış, mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Eş Başkanlar; “Kurban bayramı; birlik içinde duanın, yakarışın, eşitlenmenin, sabrın, nefisleri terbiye etmenin, hiç bir canı incitmemenin, yok etmemenin, çaresizliği gidermenin, yaşama bilincinin, yoksula, kimsesize, çaresize yakınlaşmanın, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmenin, birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma bayramıdır. Bayramları fırsat bilerek, ailemiz, akrabalarımız ve yakınlarımızla buluşmalı,  sevgi ve merhamete muhtaç yetim, garip, hasta, yaşlı ve kimsesizlerin sevinci olmalıyız.  Açlık, yoksulluk, zulüm ve şiddet sarmalında kuşatılan dünyanın huzura kavuşması ve insanlığın hep birlikte bayramı yaşaması için çalışmak herkesin temel görevi olmalıdır. 

Bu duygu ve düşüncelerle, vahyin şehri Mekke’den, Arafat’ta vakfeye duran bütün hacılarımızın ve yeryüzündeki bütün Müslüman kardeşlerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı yürekten kutluyor; bu bayramın, barış, mutluluk ve huzurun yeryüzünün her yerine hâkim olduğu bir dünyanın inşasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz” dediler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Eş, Başkanlar,, Kurban, bayramını, kutladı,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Batman
Sıcak
Güncelleme: 13.07.2020
Bugün
19° - 37°
Salı
17° - 38°
Çarşamba
18° - 39°
Batman

Güncelleme: 13.07.2020
İmsak
03:13
Sabah
04:57
Öğle
12:26
İkindi
16:19
Akşam
19:46
Yatsı
21:22
Arşiv Arama
Haber Yazılımı